Şimdi Google’da yaptığınız aramaları usulca bir kenara bırakın ve online psikolog hakkında söyleyeceklerimize kulak verin.

Geçici bir sıkıntı mı, kronik depresyon mu, fobi mi yoksa kişilik bozukluğu mu diye karşınıza çıkan tüm yazı ve yorumları araştırmanıza gerek yok. Hele ki konulmuş bir tanıya internet üzerinden yapılan aramalarla bir çare bulmaya çalışmanın, çoğu zaman hiçbir faydası yok. Neden mi? Çünkü izlenecek her yöntem, uygulanacak her tedavi kişiye özel olmak durumundadır. Peki vaktiniz yoksa, yurt dışındaysanız ya da yüksek harcamalardan kaçınmak istiyorsanız ne yapacaksınız? İşte o zaman devreye online psikolog giriyor.

Online Psikolog Size Ayak Uydursun

Herhangi bir durumda psikolojik destek almaya ihtiyaç duyduğumuz zaman birebir iletişime geçeceğimiz birini arıyoruz değil mi? Söylediklerimize dikkat kesilsin, bizi dinlesin, “olur öyle şeyler” deyip geçiştirmesin ve yol göstersin. Zaten bunlar, profesyonel psikolojik danışmanlığın olmazsa olmazlarıdır. Fakat gelin görün ki, konu terapiye geldiğinde bile işler her zaman istediğimiz gibi gitmiyor. İşlerden vaktimizin olmaması mı dersiniz, çocukları evde yalnız bırakamamak mı, uzak şehirlerde olup da yüz yüze terapiye gidememek mi dersiniz… Türlü türlü engeller çıkıyor karşımıza. Hatta maddi yetersizlikler dahi önümüzde durabiliyor. Online terapi ise sahip olduğumuz teknolojik imkanları kullanarak tüm bu engelleri ortadan kaldırıyor ve evinizden bile çıkmanıza gerek kalmıyor. Üstelik klasik terapilerden çok daha ekonomik!

Terapi Merkezi Eviniz, Uzandığınız Kendi Koltuğunuz

Demleyin çayınızı ve en rahat ettiğiniz koltuğa uzanın. Bu seansta terapi merkezi sizin kendi eviniz. Yani en rahat ettiğiniz yer! Telefonun tuşlarına basın ve Terapievi uzmanlarıyla kısa bir ön görüşme gerçekleştirin. Online psikoterapi seansınız için başlangıç adımını atmak bu kadar kolay! Hem karşınızdaki uzman sizi süreç hakkında bilgilendirecek hem de siz kendi sıkıntınız hakkında kısa bir ön bilgilendirmede bulunma imkanına sahip olacaksınız. Hızlı ve pratik değil mi?

Online psikolog ile gerçekleşecek olan bu ön görüşmenin ardından nasıl devam etmek istediğiniz ise size kalmış. Telefonda mı kendinizi daha rahat hissediyorsunuz? Telefonla psikolojik destek alırsınız. “Konuştuğum kişinin yüz ifadelerini mutlaka görmem gerek” diyenlerdenseniz, o zaman internet üzerinden de online terapi alabilirsiniz. Siz sadece dertlerinizi aşacağınıza odaklanın, hiçbir şey için kaygılanmanıza gerek yok.

Online Psikolog Google’a Karşı

Kim istemez kendi kendine teşhis koyup, hızlıca çözüme ulaşmayı? Ancak maalesef işler o kadar basit değil. O yüzden kendinize Google üzerinden teşhis koymak yerine bir online psikolog ile irtibata geçin. Programınıza uygun gün ve saate göre karşılıklı bir randevu belirleyin ve hissettiğiniz sıkıntıları, aşamadığınız konuları Terapievi’nin online psikoterapi veren uzmanlarıyla paylaşın. Unutmayın, sizin anlattıklarınız sadece size özeldir. İnternetin genel geçer önerileri ise, burada geçerli değildir. Telefon hattının veya ekranınızın karşısında psikoterapi alanında uzmanlaşmış gerçek bir kişi bulunuyor ve siz, bu uzmana ekonomik bir şekilde ulaşma imkanına sahipsiniz.

Online psikolog desteği için 0 (505) 495 4727 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere.